رضا صدیقی :

حضور مردم در انتخابات امنیت آفرین است

به گزارش نویدتهران،دکتر رضا صدیقی یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی(تبریز،اسکو وآذرشهر) در گفتگو با خبرنگاران با اعلام مطلب فوق گفت:انتخابات یازدهم اسفند، تاثیر و وجهه بین المللی دارد.
صدیقی سپس به مشارکت حداکثری در انتخابات پرداخت وافزود:با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد ملت فهیم و باغیرت جهت برطرف نمودن مشکلات عدیده، در انتخابات حضور خوبی داشته و توجهی به معاندان نخواهند نکرد.
وی درادامه گفت:یک نماینده باید «آشنا به احکام اسلام و امور سیاسی مسلمین» باشد، یعنی هم از مسائل داخلی خود آگاه باشد و هم از مسائل بین المللی.
صدیقی افزود: نماینده «باید شجاع باشد» تا بتواند با شجاعت و قدرت بر حق و حقوق مردم پافشاری و استقامت نماید و از خود فداکاری نشان دهد و از هیچ کوششی دریغ نورزد و از کسی غیر از خدا نهراسد و منافع عمومی مردم را بر منافع خود و جناح سیاسی ترجیح دهد و در راه پیشرفت جامعه و مردم حاضر باشد از حق خود و گروه سیاسی متعلق به آن بگذرد.
وی سپس درپاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر «تخصص داشتن» یک نماینده گفت:یک نماینده اگر «سابقه مدیریت و دارای تجربه کاری» باشد موفق تر خواهد بود. نماینده‌ای که تجربه داشته باشد و مشکلات و پیچ و خم‌های اداری را طی کرده و کار کشته باشد سریعتر می‌تواند در صدد رفع نیازهای مردم برآید.
صدیقی گفت:یک نماینده بایستی، «توانایی استفاده از افراد با تجربه، کارامد، نخبه و متفکر» در سطح حوزه انتخابی خود ‌باشد تا در شرایط بحرانی از خرد جمعی استفاده نموده و خود به عنوان محوری قدرتمند، مسئولین را متوجه گرفتاری‌ها و مشکلات مردم نماید.
وی سپس با اشاره به چهار مولفه انتخاباتی گفت: چهار راهبرد تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت را باید نصب العین قرار دهیم.