امیر سرتیپ کیومرث حیدری:

تکریم سرباز از برنامه های محوری نیروی زمینی است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: یکی از برنامه های اصلی و محوری نیروی زمینی تکریم جامعه سربازی است.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم صبحگاه ستاد نیروی زمینی و در جمع کارکنان پایور و وظیفه این نیرو با تبریک خجسته میلاد امام زمان (عج) گفت: یکی از برنامه های اصلی و محوری نیروی زمینی تکریم جامعه سربازی است و این امر در رئوس برنامه های نزاجا قرار دارد.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وی با اشاره به اینکه نگاه نیروی زمینی به سرباز نگاه محترمانه ای است، اظهار داشت: توجه به خواسته های کارکنان وظیفه و همچنین برخورد قانونی با آن ها از جمله اقداماتی است که در نیروی زمینی دنبال می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: سرباز زینت کشور است، بنده هیچگونه بی حرمتی و رفتار بد با سربازان را نمی پذیرم و هرگونه گزارشی که در رابطه با بی حرمتی به سربازان به من برسد، با آن برخورد خواهم کرد
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه با اشاره به فضای انتخاباتی در کشور، گفت: ما در برابر هر رأی که به صندوق می اندازیم مسئول هستیم، زیرا باید در بین نامزدها به فردی که حافظ منافع انقلاب اسلامی باشد رأی دهیم.
وی با بیان اینکه هر رایی که به صندوق ریخته می شود، خاری در چشم دشمنان است، تصریح کرد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید به فردی رأی بدهیم که در برابر دشمنان کوتاه نیاید و تسلیم نشود و در برابر زیاده خواهی ها و زورگویی های دشمان کشور ایستادگی کند.
امیر سرتیپ حیدری در ادامه با اشاره به نام گذاری روز حفاظت اطلاعات که مصادف با روز نیمه شعبان است، گفت: سازمان حفاظت اطلاعات ارتش همانند دژی مستحکم از کارکنان ارتش محافظت می کند.