در پی اقدام مشکوک یکی از روزنامه ها صورت گرفت:

تکذیب پیام انتخاباتی منتسب به سردار سلیمانی توسط سخنگوی سپاه

سردار رمضان شریف اقدام مشکوک کانال تلگرامی یکی از روزنامه ها (ایران) در انتشار یک پیام انتخاباتی جعلی به نام فرمانده نیروی قدس سپاه را تکذیب کرد.

به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی سپاه، در پی اقدام مشکوک کانال تلگرامی یکی از روزنامه ها (ایران) در انتشار یک پیام انتخاباتی جعلی به نام سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگویی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از این مواضع خود در قبال انتخابات و بویژه استفاده از نام فرماندهان، به خصوص سردار سلیمانی را اعلام کرده و اکنون نیز همان موضع برقرار است.

وی با محفوظ دانستن حق پیگرد موضوع از مراجع قانونی برای سپاه تصریح کرد: بنا بر روش همیشگی سپاه پاسداران، هرگونه موضع‌گیری‌های از این دست توسط فرماندهان در موارد مختلف، از طریق روابط عمومی و یا سخنگوی سپاه اعلام شده و غیر از آن هر مطلبی فاقد ارزش است و به شدت تکذیب می شود.

بنا به این گزارش، در این پیام جعلی که در آخرین ساعات منتهی به رأی گیری انتخابات در کانال تلگرامی «روزنامه ایران» منتشر شده است، با شیطنت شعار انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری گنجانده شده بود.