تولیت آستان قدس رضوی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدن کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه بازدید ۳ ساعته از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یک رویداد مهم فرهنگی و فرصتی بسیار خوب برای اصحاب فرهنگ و هنر در راستای آشنایی با آخرین آثار ادبی و علمی و زمینه‌ای برای رشد و تعالی فرهنگ کشور است.

 وی عنوان کرد: آستان قدس رضوی با آخرین تحقیقات و پژوهش‌های مؤسسات علمی و فرهنگی خود به سی و یکمین دوره از این نمایشگاه آمده است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی از سوی پژوهشگران و نویسندگان متدین و فرهیخته کشور در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام شده است، بیان کرد: تا رسیدن به نقطه ایده آل هنوز راه بسیاری باقی مانده است که تلاش بیش از پیش نویسندگان و فرهیختگان را می‌طلبد.

وی ادامه داد: قیاس اقدامات انجام شده فرهنگی، ادبی و هنری که سایر کشورها برای انقلاب‌های خود انجام داده‌اند با کارهایی که برای انقلاب اسلامی ایران انجام شده است، این نکته را مشخص می‌کند که ما در این حوزه از دیگران بسیار عقب هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی عنوان کرد: در مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، اخلاق و فلسفه نسبت به آنچه تاکنون انجام شده با آنچه باید بشود، بسیار فاصله داریم و لازم است در این زمینه بسیار جدی‌تر وارد شویم.