رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی:

تهدیدهای پوچ آمریکا نشانه عجز و ناتوانی است

به گزارش نویدتهران، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی به تهدیدهای پوچ آمریکا اشاره کرد و گفت: اگر آمریکا موضع خود را از درگیری نظامی به سمت جنگ اقتصادی تغییر داده، نشانه عجز و ناتوانی آن کشور در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام  علیرضا ادیانی در خصوص جایگاه مرز و مرزبانی گفت: یکی از مجموعه‌های تعیین کننده در نیروی انتظامی، مرزبانی جمهوری اسلامی است و بنده ارادت قلبی خود را به نیروهای زحمتکش مرزبان اظهار می کنم.

وی لازمه پیشرفت کشور را اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی، منطقه ای و داخلی به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس پیشرفت های مطلوبی داشته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی تصریح کرد: بهترین انسان های دینی و سیاسی افرادی هستند که گوش به فرمان مولای خود مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) باشند چراکه اطاعت از رهنمودهای ایشان ما را به سربلندی می رساند.

حجت الاسلام ادیانی به تهدیدهای پوچ آمریکا اشاره کرد و گفت: اگر آمریکا موضع خود را از درگیری نظامی به سمت جنگ اقتصادی تغییر داده است، نشانه عجز و ناتوانی آن کشور در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی است از این رو قدم برداشتن در مسیر ولایت می تواند ما را بر تمام قدرت های مادی پیروز کند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها حتی عرصه های اقتصادی، پیشرفت های قابل توجهی به دست آورده است که با نگاه به گذشته متوجه حرکت رو به جلوی کشورمان خواهیم بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: هر زمان از انقلاب که کارهایمان را به صورت جهادی انجام داده ایم موفقیت از آن ما بوده و بر ما واجب است تا این رویکرد را همچنان ادامه دهیم.

حجت الاسلام ادیانی به اهمیت ماه مبارک رمضان در تحقق مسیر بندگی اشاره کرد و گفت: ماه مبارک رمضان ماه تمسک به قرآن، دعا و روزه است که شرایط را برای ذخیره سازی معنوی مهیا می کند و می توان برای 11 ماه دیگر سال از اندوخته های این ماه بهره برد و به قله های معرفت دست پیدا کرد.

وی ادامه داد: به عبارتی دیگر ماه مبارک رمضان ماه مسابقه است که باید برای پیروز شدن در آن تلاش و استقامت کرد؛ تقوا از مهمترین مواردی است که باید در این ماه به آن توجه داشت، تقوای الهی سپر ایمن مسئولان نظام است که در این ماه مبارک می توان آن را تقویت کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به اهمیت ویژه مراقبت از رفتار خودمان در این ماه اشاره کرد و گفت: اگر چه ترک محرمات دشوار است اما باعث نورانی شدن دل ها شده و طبق وعده خداوند پس از هر سختی گشایشی حاصل می شود.

وی ادامه داد: غیبت از جمله گناه هایی است که باید در این ماه بیش از گذشته از آن دوری کرد چراکه غیبت باعث رد شدن نماز و روزه هایمان به مدت چهل شبانه روز می شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: انسان عاقل وقت خود را صرف دنیا نمی کند و بیشتر همتش را برای کسب معنویات می گذارد؛ یکی دیگر از حسنات این ماه مبارک، ایستادگی در مقابل هوای نفس و تمرین عبودیت و بندگی خدا و کمک شایانی به حفظ خود در مقابل پلیدی ها است.

حجت الاسلام ادیانی در پایان تصریح کرد: اسلام برای تربیت نفس و خودسازی است و عبادت کردن یکی از راه های رسیدن به خداوند متعال، روحانیونی که در ناجا فعالیت می کنند باید در راستای اقتدار معنوی این نیرو قدم بردارند.