رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا ؛

تعبیر«مجاهدان فی سبیل الله» تکلیف نیروی انتظامی را سنگین تر می کند

به گزارش نویدتهران،رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با بيان اينکه هدف دشمنان سرنگونی نظام اسلامي است، گفت: دشمنان به دنبال موج سواري در حوادث کشور هستند.
حجت الاسلام سيد عليرضا ادياني در جمع کارکنان فرماندهي انتظامي استان قم، با بيان اينکه نیروی انتظامي به تعبیر مقام معظم رهبری «مجاهدان فی سبیل الله» هستند، اظهار داشت: حضورم در اين نيرو که به اندازه 10 دستگاه برای نظام آبرو جمع کرده، یک توفیق است.

وي گفت: همواره علاقمند به خدمت در نیروی انتظامی بودم و امروز توفیق شده تا در این مسیر قرار گرفته و به صیانت از این دستگاه عظیم در انتخاب فرماندهان شایسته، مقتدر و جریان دادن موازین شرعی در آن نقش آفرینی کنم.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا تاکيد کرد: نیروهای انتظامی سربازانی فداکار هستند که همواره برای پاسداشت از ارزش ها و ایجاد امنیت اجتماعی و اخلاقی به وظیفه خود عمل می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود شهر مقدس قم را خاستگاه انقلاب اسلامی دانست و گفت: این شهر خون و قیام محل ظهور و بروز عالمانی بزرگ برای دفاع از حریم ولایت و انقلاب اسلامی است بنابراين با وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س) و حضور عالمانی برجسته و تقديم 6 هزار شهید و جمع کثیری از جانبازان، بایستی در میان استان ها و نيروهاي مسلح آن سرآمد باشند.

حجت الاسلام ادياني  در ادامه با مقایسه پلیس طاغوت و پلیس جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: پلیس طاغوت غرق در فساد و در خدمت ضد ارزش ها بود اما امروزه به برکت امام خمینی (ره) و فرماندهي مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جمع کثیری از نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و ناجای مقتدر، اهل قرآن و از قاریان برجسته بوده و این نعمت با ارزشي است.

وي گفت: امام راحل در آغازین روزهای انقلاب ضمن تاکيد بر راه اندازی نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش و سایر نیروهای مسلح فرمودند: چنانچه افراد این نهاد را برنتابند آن نيرو را منحل می کنم یعنی اینکه نیروهاي مسلح بايستي در خدمت عقیده باشند.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا تاکيد کرد: تعبیر «مجاهدان فی سبیل الله» تکلیف کارکنان نیروی انتظامی را سنگین تر می کند.

حجت الاسلام ادياني  گفت: اهداف نیروهای مسلح طاغوت در گذشته سرکوبی، چپاول و فساد بود اما امروزه با امامت صحیح و راهبری حکیمی چون امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) معنويت حاکم است.

وی تصریح کرد: تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به بنده ارتقاء هوشیاری، معنویت و بصیرت دینی و انقلابی در بدنه ناجاست.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا گفت: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند که منفورترین کلمه نزد خدا، کلمه شاهنشاهی است، در دوران حضرت موسی علی رغم اینکه تمامی فرزندان پسر را می کشتند تا آن حضرت به دنيا نيايد اما حضرت موسی در دامان فرعون بزرگ شد که توکل و خداباوری در انسان را زیاد می کند.

وي گفت: خداوند کشورمان را در جنگ تحمیلی پیروز کرد بنابراين خدای جبهه، خدای پشت جبهه نيز هست، قدرت های پوشالی از همه بی آبروترند چون نمي توانند خود را از فرهنگ مبتذل غرب خلاص کنند.

حجت الاسلام  ادياني  با بيان اينکه مردم در دوران انقلاب یک صدا فریاد استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سردادند، افزود: هدف دشمنان سرنگونی نظام اسلامي است و تا به امروز از انواع راهبردها استفاده می کنند که نمونه آن جنگ تحمیلی است و در حال حاضر نیز بایستی به وعده های الهی پایبند بوده و نگذاريم دشمن بر حوادث کشور موج سواری کند.