در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد؛

تشییع پیکر سه شهید تازه تفحص شده

به گزارش نویدتهران،پیکر سه تن از شهدای تازه تفحص شده صبح امروز در ستاد نیروی زمینی ارتش تشییع شد.

مراسم تشییع سه تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس با حضور جانشین نیروی زمینی ارتش، فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی زمینی ارتش و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

پیکر مطهر این سه شهید تازه تفحص شده پس از تشییع در ستاد نیروی زمینی ارتش برای خاکسپاری به موطن خود تهران،کرمانشاه و زنجان منتقل شد.

بنا بر این گزارش، مشخصات این شهدا عبارتند از؛ شهید گروهبان یکم عباس ملک شاهی جمعی لشکر 64 ارومیه بود که در منطقه حاج عمران در جریان عملیات نصر 9 در مورخه 1/9/66 به درجه رفیع شهادت نائل شد. این شهید والامقام در سال 1362 به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمد و پس از طی دوره‌های رزمی به تیپ 3 لشکر 64 منتقل شد.

شهید گروهبان سوم وظیفه محمد عزیزی جمعی لشکر 92 زرهی خوزستان بود و در تاریخ 59/9/5 به لشکر 92 زرهی خوزستان اختصاص یافت و درجیان عملیات رمضان در مورخه 23/4/61 در شرق بصره به شهادت رسید.

شهید سرباز وظیفه ابراهیم نجفی جمعی لشکر 21 حمزه سیدالشهداء بود و در مورخه63/6/19 به خدمت مقدس سربازی اعزام و به تیپ 2 لشکر 21 منتقل شد و در جریان تک دشمن در منطقه شلمچه در مورخه 64/1/22 به درجه شهادت نائل شد.