جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا؛

تساوی بدون گل و صدرنشینی ایران

به گزارش نویدتهران،مسابقه تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق از گروه چهارم جام ملت‌های آسیا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سومین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در دور مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب مقابل عراق با قضاوت روشن ایرماتوف ازبکستانی در شهر دبی آغاز شد.
هر ۲ تیم با کسب ۲ پیروزی و ۶ امتیاز تا پیش از این مسابقه، گام به این دیدار گذاشته اند و در واقع نتیجه این بازی صدرنشین گروه چهارم را مشخص کرد. ایران در این بازی با چهار تغییر به دیدار عراق رفت و در نهایت این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا ایران با هفت امتیاز و تفاضل گل زده بهتر بالاتر از عراق راهی دور حذفی شود. عراق هم با همین تعداد امتیاز دوم شد، ویتنام با ۲ گلی که مقابل یمن به ثمر رساند در جایگاه سوم این گروه قرار گرفت و یمن هم بدون امتیاز قعرنشین شد.

ترکیب ایران:
علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدمجید حسینی، وریا غفوری، میلاد محمدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سامان قدوس و سردار آزمون
سرمربی: کارلوس کی روش

ترکیب عراق:
جلال حسن، احمد ابراهیم، علی فائز، علی عدنان، صفا هادی، احمد حسن، مهند علی، همام طارق، امجد عطوان، حسین السعیدی و علاء مهاوی
سرمربی: سرکو کاتانچ