سردارحسین اشتری:

تربیت راویان دفاع مقدس از بین افراد علاقمند/ ضرورت تصویرسازی از اقدامات ایثارگرانه ناجا

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر پیاده سازی سیره شهدا و جانبازان در ناجا، گفت: پیروی از راه شهیدان و جانبازان و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان که حق بزرگی بر گردن ما دارند، یکی از اهداف متعالی در ناجا محسوب می شود که بایستی برای تحقق این امر، تلاش کنیم.

سردارحسین اشتری در اولین جلسه شورای عالی نشر معارف و تجارب انتظامی دفاع مقدس ناجا، اظهارداشت: ایجاد زمینه های مناسب برای رسیدن به پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ یکی از اولویت های مهم نیروی انتظامی به شمار می آید.

وی با تاکید بر پیاده سازی سیره شهدا و جانبازان در نیروی انتظامی، گفت: پیروی از راه شهیدان و جانبازان و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان که حق بزرگی بر گردن ما دارند، یکی از اهداف متعالی در ناجا محسوب می شود که بایستی برای تحقق این امر، تلاش کنیم البته امروز همکارانم در سراسر کشور با الگو گیری از سیره و منش شهدا و ایثار گران، ماموریت های خود را با موفقیت انجام می دهد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بر گسترش و نشر ارزشهای دفاع مقدس در ناجا تاکید و تصریح کرد: امیدواریم از بین افراد علاقمند بتوانیم روایان خوبی برای بازگو کردن خاطرات دفاع مقدس تربیت کنیم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اقدامات ناجا در حوزه ایثارگری بایستی به نحو شایسته به تصویر کشیده شود که در این راستا باید از تمام امکانات و ظرفیت ها در این مسیر استفاده کنیم.*