صبح امروز؛

تخریب کامل یک منزل مسکونی و خسارت به ۱۷ خانه در تبریز در اثر انفجار

به گزارش نویدتهران،مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه گفت: در اثر انفجار ناشی از نشت گاز شهری در خیابان انقلاب تبریز یک پیرزن مصدوم و یک باب منزل مسکونی به طور کامل تخریب شد‌.

حسن مطلبی اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۱: ۴ دقیقه صبح امروز به سامانه ۱۲۵ گزارش شد و طی آن عوامل آتش‌نشانی ایستگاه ۳ ستارخان تبریز به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از اطلاع از وقوع این حادثه آتش‌نشانان ایستگاه شماره 3 به محل حادثه اعزام و شاهد تخریب کامل منزل مسکونی در اثر انفجار گاز شدند که به گفته شاهدین پیر زنی هم در زیر آوار مدفون شده بود.

مطلبی درباره عملیات جستجوی آتش‌نشانان گفت: آتش‌نشانان بلافاصله پس از حضور سریعاً با رعایت اصول ایمنی به جستجوی پیرزن در میان آوار ایجاد شده پرداخته و پس از گذشت دقایقی به پیرزن که تا ناحیه گردن در زیر آوار مدفون شده بود دسترسی پیدا کردند.

وی افرود: آتش‌نشانان هر چه سریع‌تر وی را زنده از زیر آوار خارج و مشاهده کردند از قسمت‌های مختلف بدن دچار آسیب‌دیدگی شده که وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: در اثر این انفجار 17 باب منازل مسکونی همجوار نیز دچار خسارات شده بودند که خوشبختانه صدمات جانی در بر نداشت.