سردار اسماعیل کوثری:

تخریب سپاه پاسداران به ضرر آمریکا خواهد بود

به گزارش نویدتهران،جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: دشمنان مدام به فکر تخریب سپاه پاسداران و نیروهای مسلح هستند و در این کار با شکست روبرو می شوند.

سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: دشمنان مدام به فکر تخریب سپاه پاسداران و نیروهای مسلح هستند و در این کار موفق نخواهند بود و با شکست روبرو می شوند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله افزود: ما باید فعالیت های هسته ای خود را افزایش داده و غنی کردن اورانیوم را به حداکثر برسانیم تا آن ها با شکست مواجه شده و قدرت ایران را ببینند.

وی تاکید داشت: آمریکایی ها بخاطر برخی سستی ها و ضعف تیم مذاکره کننده هسته ای سعی کردند به تعهدات خود عمل نکنند و سنگ جلوی پای آن ها بیاندازد اما باید بدانند ما دست از آرمان ها و اهداف اصلی خود برنمی داریم.

کوثری گفت: دولتمردان و نمایندگان مجلس باید در مسئله برجام و توافق هسته ای محکم تر ایستادگی می کرده و نمی گذاشتند آمریکا هر اقدامی را مقابل ما انجام دهد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید با آمریکا وارد مذاکره نمی شدیم تا اهدافشان نقش بر آب شود زیرا از ابتدا مشخص بود که آمریکا پای تعهدات خود نمی ایستد.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان اضافه کرد: در مراسم شهید حججی نیز مردم با حضور خود در خیابان ها نشان دادند که هنوز پای آرمان های امام خمینی(ره) بوده و با اقتدار خواهان ادامه این انقلاب هستند.