در بیانیه مرکز مدیریت حوزه به مناسبت ۲۲بهمن تاکید شد:

بیعت مجدد حوزویان و روحانیون همگام با مردم آزاده ایران با آرمان های رهبر کبیر انقلاب

به گزارش نویدتهران، مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد: در برهه ی کنونی  حفظ و تقویت روحیه انقلابی  نسخه کارآمد ملت ایران در استمرارخط نورانی انقلاب اسلامی و پی گیری آرمان‌ها و اهداف بلند آن است.
متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فجر انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه طلوع کرد و نقطه عطف تاریخ جهان معاصر شد ، در آن ایام نورانی، ملت بلند آوازه و سربلند ایران اسلامی به رهبری امام و مقتدای خود حضرت امام خمینی(قدس الله نفسه الزکیه) عمیق ترین تحولات حماسه آفرین را بر محور ایمان به خدای یگانه رقم زد و با ایستادگی بر سر آرمان ها و ارزش های اسلام ناب، دست بیگانگان و مستکبران را از تعرض به کشور ولایتمدار خویش کوتاه کرد.

و اینک ۳۹ سال پس از پیروزی این انقلاب الهی ،  گفتمان منحصر بفرد انقلاب اسلامی ، جهانی شده است و نظام و ملت ایران تحت هدایت‌های مدبرانه رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با عبور از گردنه‌های صعب و دشوار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مقابله با بحران‌ها و فتنه‌های “نظام سلطه و صهیونیسم” مهم ترین چالش قدرت‌های استکباری در هزاره سوم لقب گرفته است.

این پدیده مبارک که الهام بخش حرکت ها و نهضت های فکری جهان تشنه عدالت و مهرورزی در زمان حاضربه شمارمی رود با حضور هوشمندانه ی مردم هوشیار ایران اسلامی در صحنه های دفاع از اسلام و انقلاب و پیروی از رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، رقم خورد و صف آرائی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را در عرصه دشوار جنگ نرم و حمایت آنان از گروه های تندرو تروریستی وکشتار مسلمانان و ده ها برنامه حقیرانه و سخیف دیگر برهم زد و معادلات نامتعادل جهان استکبار را تغییر داد.

در برهه ی کنونی  حفظ و تقویت روحیه انقلابی  نسخه کارآمد ملت ایران در استمرارخط نورانی انقلاب اسلامی و پی گیری آرمان‌ها و اهداف بلند آن است.

انقلاب اسلامی و گفتمان آن در طول تاریخ درخشان خود نشان داد، ظرفیت و استعداد پاسخ به چالش‌ها و معضلات تاریخ معاصر را به ویژه رفتارهای خصومت‌آمیز دولتهای استکباری ، در راس آنان آمریکای جنایت پیشه را دارا بوده و مردم مسلمان ما با الهام از آموزه های اسلام ناب و پیروی از آرمانهای بلند انقلاب و با حفظ وحدت کلمه توطئه های دشمن پلید را در همه زمینه ها خنثی کرده اند و راه روشن خود را که گلگون از خون شهیدان است به درستی می پیمایند.

با تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهدای همیشه جاوید انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم وبا تبریک سی و نهمین فجر انقلاب به ملت شریف و بصیر ایران، بر ضرورت بازخوانی چرایی شکل گیری انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردها و پیشرفت‌های کلان کشور تاکید نموده از آحاد مردم فهیم و شریف ایران اسلامی جهت شرکت در راهپیمایی غرورآفرین ۲۲ بهمن ماه، دعوت مینماید .

حوزویان ارجمند و روحانیون مکرم نیزهمگام با مردم آزاده ایران در این ره آورد بزرگ انقلاب شرکت نموده با آرمان های رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح او، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) تجدید عهد و پیمان خواهد نمود.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه