سردار شریف:

بیداری جهانی به ‌واسطه گفتمان انقلاب اسلامی است

مسؤول روابط عمومی کل سپاه گفت: گفتمان ما در انقلاب اسلامی باعث شده است جهان بیدار شود، هیچ انقلاب و مکتبی این آرمان را در خود نداشته و منحصر به ما است و وظیفه‌ داریم آن را گسترش دهیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه صبح امروز در مراسم صبحگاه رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور در اردوگاه شهید رجایی این شهر اظهار داشت: جان‌فشانی مردم نیشابور در راه انقلاب اسلامی با برخی استان‌های کشور برابری می‌کند، بیش از دو هزار و 400 شهید، 6 هزار جانباز و 313 آزاده در کنار بیش از 80 هزار رزمنده آمار بسیار معناداری از این شهر تاریخی است.
به گزارش نوید تهران،وی خاطرنشان کرد: دشمن اگر می‌خواهد میزان پایبندی مردم به‌ نظام اسلامی را ببیند خوب است همین شهر را مورد مطالعه قرار دهد.
مسؤول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: امروز در معرض حمله گسترده و سازمان‌یافته دشمن هستیم، این حمله از 38 سال پیش به‌واسطه گفتمان متمایز انقلاب اسلامی ایجاد شده است.
سردار شریف تصریح کرد: گفتمان ما در انقلاب اسلامی باعث شده است جهان بیدار شود، هیچ انقلاب و مکتبی این آرمان را در خود نداشته و منحصر به ما است و وظیفه‌ داریم آن را گسترش دهیم.
وی گفت: سکویی که ایران اسلامی امروز بر روی آن ایستاده است منحصربه‌فرد است و دلیل آن اطاعت از فرمان مقام عظمای ولایت است.
سردار شریف خاطرنشان کرد: برخی کشورهای منطقه باعث برهم زدن و گسترش تروریسم در جهان شده‌اند، دلیل این کار چیزی جز نادانی و جاهل بودن آن‌ها نیست ولی نتایج کار آن‌ها تا الان آوارگی چندین میلیون نفر بوده است.
مسؤول روابط عمومی کل سپاه بیان داشت: کسانی که امروز خود را پرده‌دار کعبه می‌دانند خود عامل گسترش تروریسم هستند.
وی با اشاره به وقایع سوریه در چند سال گذشته تأکید کرد: مقام معظم رهبری پنج سال پیش بیان فرموده بودند که مردم و ملت سوریه از این آزمون سربلند بیرون خواهند آمد که امروز شاهد این رویداد هستیم.
سردار شریف افزود: ملت ما ملتی بزرگ، دقیق و دارای رهبری است که راه نفوذ در همه عرصه‌ها را بسته و اجازه دست‌درازی به این مرزوبوم را نمی‌دهد.
مسؤول روابط عمومی کل سپاه خاطرنشان کرد: دشمن در تحلیل‌های خود مردم ایران را دارای سه شاخصه مهم دانسته است که آن‌ها را نسبت به دیگر کشورها برتر می‌کند، اولین عامل فرهنگ دینی و اسلامی مستحکم مردم است.
وی ادامه داد: دومین عامل را رهبری دینی و سومین عامل را ملت و مردم ایران معرفی کرده‌اند.
سردار شریف با اشاره به صحبت‌های اخیر برخی سردمداران کشورهای غربی تأکید کرد: ما هرلحظه به وظیفه خود عمل می‌کنیم، در حوزه دفاعی به برکت راهنمایی‌های مقام معظم رهبری قدرت این را داریم که از همه مظلومان عالم دفاع کنیم.
مسؤول روابط عمومی کل سپاه بیان داشت: اما در کنار وجود این اقتدار از مسؤولان انتظار داریم که به ملت فهیم ایران خدمت کنند، وقتی در جامعه فردی معتاد، تحصیل‌کرده بدون کار و حتی جوان آماده ازدواج ولی با مشکلات پیش روی این امر مقدس را مشاهده می‌کنیم بسیار متأثر می‌شویم.
وی گفت: وظیفه مسؤولان، خیرین و آحاد مردم است که به این افراد کمک کنند، ما حتماً قادریم با تلاش و تفکر بسیجی به ملت ایران خدمت کنیم، ملت ایران قدرت الهام‌بخش بودن در همه زمینه‌ها را دارد.
سردار شریف در پایان تأکید کرد: دشمن تلاش کرد ما را در سطح بین‌المللی کوچک نشان دهد ولی امنیت کشور ما که در بین امن‌ترین مناطق جهان است جواب بسیار خوبی به همه دشمنان بوده و هست.