سردار غیب‌پرور:

بسیج در سراسر کشور خدمات بسیاری را ارائه کرده است

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج در سراسر کشور خدمات بسیاری در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و امنیتی به مردم ارائه کرده است و امروز می خواهد یک کار بزرگ را آغاز کند.

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز(شنبه) در آیین آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی و زودبازده، گفت: دشمنان می خواستند چهل سالگی انقلاب اسلامی اتفاق نیافتد اما خدا رو شکر شاهد این جشن بزرگ هستیم.

وی افزود: با وجود دشمنی های دشمنان انقلاب، در چهل سالگی انقلاب فرزندان بسیجی می خواهند یک کار بزرگ را آغاز و در واقع یک هدیه به مردم اهدا کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه حیات سپاه را در خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: بسیج در سراسر کشور خدمات بسیاری در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و امنیتی به مردم ارائه کرده است و امروز می خواهد یک کار بزرگ را آغاز کند.

غیب پرور افزود: این ۴۰ هزار پروژه در مدت زمان ۴ تا ۶ ماه به بهره برداری می رسد و بخشی از هزینه اجرایی این پروژه ها توسط مردم تامین شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اقتدار انقلاب اسلامی، تصریح کرد: دوستان انقلاب می دانند که این انقلاب پابرجا و مستحکم است و دشمن هم خوب می داند و بداند که این انقلاب تا ظهور امام زمان (عج) ماندگار خواهد بود.

لازم به ذکر است عملیات اجرایی ۴۰هزار طرح عمرانی زودبازده در سراسر کشور با دستور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با رمز مقدس «یا فاطمه الزهرا(س)» آغاز شد.

قرار است این چهل هزار طرح عمرانی و محرومیت زدایی که در ٢٨ حوزه مختلف است، در مدت ٤ الی ٦ ماه به بهره برداری برسد.

بنابر اعلام سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بخش مهمی از اجرای این پروژه ها توسط مردم و خیرین تامین شده است.