در حادثه صبح امروز در زاهدان:

با حضور به‌موقع مسئولین،چهار دانش‌آموز مصدوم سریعاً به مراکز درمانی منتقل شدند

به گزارش نویدتهران،در حادثه صبح امروز که در مدرسه‌ ابتدایی دخترانه در زاهدان اتفاق افتاد با حضور به‌موقع مسئولین چهار دانش‌آموز مصدوم سریعاً به مراکز درمانی منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.
صبح امروز در مدرسه ابتدایی دخترانه اسوه حسنه در ناحیه ۲ زاهدان هنگام ورود دانش آموزان به کلاس براثر برخورد یک دانش‌آموز با چراغ گرمازا این وسیله واژگون و باعث ایجاد حریق در کلاس شد.

پس‌ازاین حادثه با اقدام به‌موقع اولیا مدرسه این آتش‌سوزی مهار شد اما ۴ دانش‌آموز دختر پیش‌دبستانی و دبستانی مصدوم شدند که سریعاً به مراکز درمانی منتقل و تحت درمان قرار گرفتند و تلاش‌ها برای بهبود این دانش آموزان از سوی کادر درمانی انجام می‌شود.

این مدرسه شامل دبستان و پیش‌دبستانی است و ازآنجاکه شهر زاهدان فاقد گاز شهری است مدارس در فصل سرما از بخاری‌های غیر گازی و چراغ‌های گرمازا استفاده می‌کنند .

در این حادثه مدیر و معلمان مدرسه حریق را مهار و با اطلاع رسانی به مراکز مربوطه ۴ دانش‌آموز مصدوم به بیمارستان منتقل شدند. همچنین از ابتدای شکل‌گیری سانحه با حضور چند تن از معاونین آموزش‌وپرورش استان سیستان و بلوچستان پیگیر کنترل حادثه و مداوای دانش آموزان شدند.

در حال حاضر دو تن از دانش آموزان در قسمت مراقبت‌های ویژه بستری و تمام گروه‌درمانی سوختگی استان برای مداوای این دانش آموزان بسیج شده‌اند.