حجت الاسلام و المسلمین محمدحسنی:

باید با هوشیاری تمام خدعه‌های دشمن را رصد و خنثی کنیم

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه باید با هوشیاری تمام خدعه‌های دشمن را رصد و خنثی کنیم تا سرمان کلاه نرود، به تحریم های اخیر دولت آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران است و نه دولت.

حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش، گفت: اهدای یک هزار و ۱۲۰ نفر شهید، یک هزار و ۵۵۴ نفر جانباز و ۳۵ نفر آزاده نشان دهنده این است که این لشکر تا آخرین لحظه مقاومت کرده و کمترین آزاده را داشته است.

وی ادامه داد: این موضوع نشانه وفاداری، ایثارگری و قهرمانی این لشکر در راه پاسداری از شرافت اسلامی و ملی این کشور بوده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با گرامیداشت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان شیرودی، خاطرنشان کرد: او بزرگی مردی بود که در نهایت غیرتمندی تا آخرین ظرفیت خود ایستادگی و فداکاری کرد.

نماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا، یادآور شد: چهل سال همراه با زنجیره‌ای از پیروزی‌ها برای انقلاب اسلامی و زنجیره‌ای از شکست‌ها برای دشمن به دست این ملت رقم خورد و اینک در گام دوم انقلاب، دشمن دنبال انتقام گرفتن از ایران در ارتباط با مقاومت چهل ساله است.

وی تاکید کرد: ملت ایران، ملتی نیست که در برابر اجانب تسلیم شود.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه ایستادن پای ارزش‌های اسلامی و ملی جزو ذات ملت ایران است، گفت: برای موفقیت در گام دوم انقلاب همچون گام نخست، باید در برابر خدعه دشمن ایستادگی کنیم.

نماینده ولی فقیه در ارتش با تاکید بر اینکه آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است، تصریح کرد: باید با هوشیاری تمام خدعه‌های دشمن را رصد و خنثی کنیم تا خدای نکرده سرمان کلاه نرود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی با اشاره به تحریم های دولت آمریکا علیه کشورمان خاطرنشان کرد: تحریم‌ها معمولا علیه دولت‌ها باید باشد و نه ملت ها؛ اما تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران است و نه دولت. آمریکا یک روز سپاه، یک روز ارتش و یک روز هم بسیج را می‌کوبد. آن‌ها می‌خواهند این ملت و کشور حافظ و محافظ نداشته باشد و هر غلطی که خواستند انجام دهند.

حجت‌الاسلام محمدحسنی ادامه داد: با بیان اینکه تروریست اعلام کردن سپاه به معنای تروریست اعلام کردن همه مردم ایران است، گفت: همین مردم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را تشکیل داده و می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به خدعه فرهنگی آمریکا علیه ایران یادآور شد: آمریکایی‌ها که دم از آزادی بیان و حقوق بشر می زنند، صحفه مسئولان ایرانی در اینستاگرام را مسدود کردند. دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟ آن‌ها می‌خواهند حرفمان را نزنیم و دنیا صحبت‌های به حق و درست ما را نشنود.