بازدید سرلشکر باقری از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

به گزارش نویدتهران،رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای بنیادحفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور درساختمان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای این بنیاد و سازمان‌های تابعه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش ،سرلشکر باقری در این بازدید در جریان فعالیت بخش‌های مختلف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قرار گرفت.

سردارسرتیپ بسیجی بهمن کارگررئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح را همراهی می‌کرد، توضیحات لازم در خصوص سطوح محتوایی و کمی و کیفی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را ارائه داد.

در این نمایشگاه سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس، مرکز دایرة المعارف (دانشنامه استانی) و تاریخ دفاع مقدس، معاونت طرح و برنامه و بودجه و امور راهبردی، مرکز توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای، سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس، معاونت روابط عمومی، تبلیغات و امور بین الملل، سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، ستاد مرکزی راهیان نور، دفتر تشکل‌های مردم نهاد، سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس، سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت دفاع مقدس، سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و خبرگزاری دفاع مقدس محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.