قالیباف در اجتماع بزرگ حامیان رئیسی؛

باانتخاب دولت کاروکرامت نشان می دهیم هم داریم وهم می شود

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: سه روز دیگر پای صندوق رای خواهیم رفت و با انتخاب دولت کار و کرامت نشان خواهیم داد هم داریم، هم می شود و هم می توانیم.
محمد باقرقالیباف در اجتماع بزرگ حامیان رئیسی در مصلای تهران گفت: انقلاب اسلامی ما در میان مردمی است که همیشه اثبات کردند که در صحنه خواهند بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی مدیون افرادی است که همیشه در صحنه بودند، ۲۲بهمن ۵۷، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و همه مردمی که همیشه با حضورشان در صحنه های انقلاب برای نظام اسلامی افتخار افریدند.

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازمهر،قالیباف تصریح کرد: امروز شما ایرانیان و امت حزب الله برای نظام و انقلاب و اسلام افتخار افریدید. ما در ۱۲ فروردین ۵۸ که امام فرمودند عید ملی ما روز تصویب جمهوری اسلامی است، عهد کردیم با ظلم مبارزه کرده و در خدمت مردم باشیم. اما باید بگوییم متاسفانه قرار نبود کسانی در مسند مسئولیت بیایند که مردم به خصوص محرومان را نبینند و از دور خارج کنند.

وی گفت: قرار نبود در سرزمین عزیزمان ایران مردم را روز به روز فقیرتر کنند، بیکاری و گرانی و رکود را در جامعه گسترش دهند. قرار نبود وعده بدهند و عمل نکنند. قرار نبود در چشم مردم نگاه کنند و دروغ بگویند. دولت امروز دولتی است که بر ۹۶ درصدی ها سخت گیری و برای ۴ درصدی ها فرش قرمز پهن می کند.

قالیباف تصریح کرد: در این روزهای حساس و سرنوشت ساز به این نتیجه رسیدیم که برای بازگشت به خط امام و پایان دادن به دولت ۴ درصدی ها از برادر عزیزم که بیش از ۴۰ سال سابقه رفاقت داریم حمایت کنیم. همه دست به دست هم دادیم در سراسر ایران با سلایق مختلف هدفمان یک هدف اصلی و ثابت است همه متحد شدیم که بگوییم دولت حرف و دولت ۴ درصدی نمی خواهیم.

وی گفت: امروز روز بزرگی برای جبهه انقلاب است زیرا ما وحدت کلامی را به وحدت عملی تبدیل کردیم. از شما ملت ایران خواهش دارم این وحدت عملی لازم است ولی کافی نیست از این لحظه از هر کوی و برزن تا سه روز آینده تلاش کنیم مردم را به صحنه بیاوریم. وحدت عملی زمانی شیرین می شود که بت پاسخ دادن به مطالبات حق مردم به خصوص حل مشکلات اقتصادی آنها را امیدوار کنیم. سه روز دیگر پای صندوق رای خواهیم رفت و با انتخاب دولت کار و کرامت نشان خواهیم داد هم داریم، هم می شود و هم می توانیم.