سردارحسین رحیمی خبرداد؛

انهدام 17 باند سرقت در مرحله پنجم طرح رعد پلیس پایتخت

به گزارش نویدتهران، فرمانده انتظامی پایتخت ، ضمن تشریح جزئیات عملیات پلیس پیشگیری پایتخت در اجرای طرح رعد 5، گفت: در این عملیات، 200 مخفیگاه سارقان و 17 باند سرقت نیز منهدم شد.
سردار حسین رحیمی، در حاشیه اجرای طرح رعد 5، ضمن حضور در جمع خبرنگاران به تشریح جزئیات این عملیات پرداخت و گفت: در ادامه سلسله عملیات های طرح رعد، از صبح روز شنبه پنجمین مرحله از این طرح با به کارگیری تمامی توان پلیس پیشگیری پایتخت در مجموعه کلانتری های تهران بزرگ، به اجرا درآمد که طی آن 200 مخفیگاه سارقان و متهمان با هماهنگی مقام قضائی و 17 باند سرقت لوازم داخلی خودرو، اماکن خصوصی، منزل و قاچاق کالا متلاشی شد.
این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به کشف 70 دستگاه خودرو در این طرح، افزود: کشف 35 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه مسروقه و 14 قبضه سلاح گرم که سارقان از آن برای سرقت های خود استفاده می کردند نیز از جمله دستاوردهای این طرح است.
وی در ادامه با اشاره به دستاورد های دیگر پنجمین مرحله از طرح رعد، عنوان داشت: در این عملیات با تلاش همکارانم در پلیس پیشگیری پایتخـت، 301 سارق و 210 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت، ارزش ریالی اموال مکشوفه در طرح رعد 5 را 70 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: ما به شهروندان قول داده ایم که با سارقان و مجرمان برخورد مستمر داشته باشیم و بر عهد خود پایبندیم ؛ همچنین به مجرمان اعلام می کنیم که تهران محل امنی برای ارتکاب جرم نیست.