عصر دیروز اتفاق افتاد؛

انفجار مرگبار در ساختمان ورزشی

به گزارش نویدتهران،انفجار سیستم تاسیسات یک ساختمان ورزشی در خیابان سئول، مرگ سه شهروند را در پی داشت.
حوالی ساعت 21:37 عصر دیروز با شنیدن صدای انفجارشدید از یک ساختمان، و تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 84 را به همراه تیم نجات 3 به خیابان سئول اعزام کرد.
محمد پناهی معاون منطقه 2 عملیات در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه یک ساختمان چند طبقه ورزشی مشاهده می شد که یکی از مخازن تاسیسات آن دچار انفجار و آتش سوزی شده بود.
وی افزود: در بررسی های اولیه معلوم شد کارگران در قسمت تاسیسات مشغول کار بر روی یکی از چیلرها و مخازن بودند که ناگهان یکی از مخازن دچار انفجار می شود.
پناهی تصریح کرد: بر اثر این انفجار شیشه ها خرد شده و به اطراف پراکنده شده بود ولی خسارت دیگری در قسمت های دیگر ساختمان به چشم نمی خورد.
وی گفت: نیروهای عملیات بی درنگ ضمن قطع برق و گاز محل حادثه، با تجهیز خود به دستگاه های تنفسی و در نظر داشتن تمهیدات ایمنی وارد کانون آتش سوزی شدند.
معاون عملیات منطقه دو تاکید کرد: آتش نشانان پس از جستجو در محل حادثه با پیکر بی جان سه کارگر روبرو شدند که متاسفانه به تائید امدادگران اورژانس در همان لحظات اولیه بر اثر شدت انفجار جان باخته بودند.
وی افزود: نیروهای عملیات پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.
گفتنی است علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.