دکتر سید محمود علوی:

امنیت و سلامت اقتصادی رکن تحقق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی روز سه شنبه 30 آبان ماه1396 در نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: همه وظیفه داریم در دستگاه های امنیتی و انتظامی، امنیت پایدار و با ثبات را در بخش های مختلف برقرار و حفظ کنیم.
وی با بیان این که در مشی حکومتی موظف به اعمال روش دین و سیره ائمه اطهار و آیات قرآن هستیم اظهار داشت: در این صورت است که می توان از مشکلات مردم گره گشایی کرد.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: اختلاف بین مردم و مسئولان موجب زمین گیر شدن و از بین رفتن ابهت و صلابت می شود و از این که انسان ها و مجموعه هایی که باید خدمتگزار باشند انرژی و توان خود را صرف اختلاف می کنند دلگیر می شویم.
دکترعلوی ادامه داد: باید به مسئولیت به عنوان امانت نگریست و آن را در جهت اجرای عدالت و گره گشایی از مشکلات مردم به کار بست.
دکتر علوی اختلاف را مایه ی هلاکت دانست و افزود: در شرایطی که آمریکا، رژیم صهیونیستی و دشمنان منطقه ای به دنبال تخریب ایران هستند باید وحدت داشت چرا که ملت متحد، شکست ناپذیر می شود.
وی شکر نعمت مسئولیت در حکومت اسلامی را خدمتگزاری به مردم دانست و گفت: خدمات مسئولان نظام باید شامل همه ی مردم شود تا افرادی که دل درگرو نظام ندارند نیز از عدالت و برکت های نظام بهره مند شوند.
ایشان گفت: مسئولان باید دل های خود را سرشار از مهر و محبت مردم کنند و توجه به طبقات پایین جامعه را در رأس برنامه ها و فعالیت هایشان قرار دهند.
وزیر اطلاعات خاطر نشان کرد: از آن جا که مردم صاحب اصلی حکومت و انقلاب هستند، باید بدون منت و با نهایت دلسوزی به آن ها خدمت کرد.