نماینده ولی فقیه در سپاه:

امروز تمام تلاش و توطئه‌های دشمن برای تضعیف روحیه انقلابی است

به گزارش نویدتهران، نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تاکید به اینکه نباید از توطئه‌های دشمن غفلت کرد، گفت: هدف از توطئه‌های دشمن در فتنه‌های دهه ۹۰، فتنه استحاله انقلاب از درون است زیرا دشمن بارها اعتراف کرده است که توان از بین بردن انقلاب ما را ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌ صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه نماز عید فطر در مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز ، گفت : آمریکا و هم پیمانانش تمام تلاششان را برای از بین بردن روحیه انقلابی مردم و تضعیف آمادگی و ایستادگی در جوانان به کار بسته اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید خداوند را برای عدم تکیه به دشمن، مربوط به تمام امورات جامعه از جمله اقتصادی ، نظامی و سیاسی دانست و افزود: تکیه بر استکبار و اروپا اقتصاد ما را شکوفا نمی‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌ صادقی استواری در صراط مستقیم را کاری سخت‌ توصیف کرد و با بیان اینکه ماندن در راه مستقیم هنر است، اظهار داشت: خیلی‌ها سال‌ها تلاش کردند ولی در صراط مستقیم نماندند و عاقبت به خیر نشدند چنانچه در تاریخ و در قرآن نمونه‌هایی را داریم که علی‌رغم داشتن سابقه شش هزار سال عبادت، سقوط می‌کند.

وی بر استقامت بر ایمان تاکید کرد و افزود: این استقامت ایمان است که انسان را در فراز و نشیب‌های سخت حفظ می‌کند، ضمن اینکه امروزه جنگ استکبار جهانی با ایران روی انرژی هسته‌ای و موشک نیست بلکه به خاطر استقامت ما بر دین و آموزه‌های دینی است لذا برای از بین بردن ایمان و دین ما از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال هجمه به باورهای دینی و اعتقادی جوانان است ابراز داشت: دشمن با ایجاد برخی انحرافات در دین، آن را به نام دین به مردم معرفی می‌کند که هوشیاری در این زمینه نیازمند بصیرت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی استقامت عملی بر دین را شرط قرآن برای پیروزی در برابر دشمنان دانست و گفت: امروز تمام تلاش دشمن برای از بین بردن روحیه انقلابی، آمادگی و ایستادگی بر اصول انقلاب از مردم و جوانان ماست.

وی تشیع لندنی را یکی از انحرافات ایجاد شده توسط دشمن برای تضعیف روحیه انقلابی مردم ایران عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: اما دشمنی که به دنبال تغییر روحیه انقلابی مردم است این مردم را در روزهای قدس، شب‌های قدر و راهپیمایی‌ها دید که این مردم اهل کوفه نیستند و روی اصول انقلاب پافشاری دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه فتنه دهه ۹۰، فتنه استحاله انقلاب از درون است ابراز داشت: تقویت بصیرت دینی و افزایش معرفت دینی و خداباوری با استقامت بر ایمان به صورت اعتقادی و عملی، راه ناکام کردن دشمن در این فتنه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی در ادامه، مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور را مورد اشاره قرار داد و افزود: قرآن برای اداره کشور، سیاست خارجی و اقتصاد برنامه دارد، بطوریکه در سوره هود، خداوند اصل کلی را نشان داده است، چراکه خداوند تاکید دارد که مسلمانان به دشمن تکیه نکنند وگرنه نباید دیگر انتظار پیروزی داشته باشند.

وی تاکید خداوند را برای عدم تکیه به دشمن، مربوط به تمام امورات جامعه از جمله اقتصادی و نظامی و سیاسی دانست و ادامه داد: تکیه به استکبار و اروپا اقتصاد ما را شکوفا نمی‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با بیان اینکه عزت ما به احسنت گفتن استکبار نیست افزود: نباید به صورت پنهانی با دشمن دوستی کرد که وعده‌های خداوند تخلف ناپذیر است.