سردار شیرازی:

الگو شدن نیروهای مسلح برای سایرین از مطالبات فرماندهی معظم کل قوا است

به گزارش نویدتهران،رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا الگو شدن نیروهای مسلح برای سایرین را از مطالبات فرماندهی معظم کل قوا برشمرد و گفت: همه باید کمک کنیم تا رویکرد انقلابی در ارتش تقویت شود.

سردارسرتیپ محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، در در جمع رئیس و معاونین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به مجموعه این سازمان، معنویت افزایی در ارتش را از انتظارات فرماندهی معظم کل قوا دانست و گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش باید بیش از پیش در راستای معنویت افزایی و تربیت جوانان متدین اقدام کند.

وی الگو شدن نیروهای مسلح برای سایرین را از دیگر مطالبات فرماندهی معظم کل قوا برشمرد و افزود: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با ایجاد و توسعه صندوق قرض الحسنه و فعالیت اثرگذار آن در راستای کمک به ارتقا معیشت کارکنان آجا اقدام موثری انجام داده است که می تواند الگویی برای سایر دستگاه ها باشد.

سردارشیرازی با اشاره به برخی فعالیت های اثربخش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در سال‌های اخیر، تصریح کرد: اشراف بر امور سازمان، پیگیری مجدانه اقدامات، توجه به انگیزه، علاقه و توانمندی نخبگان و جوانان متدین و انقلابی و بهره مندی از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان می‌تواند سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را در پیشبرد بهتر امور و اثربخشی فعالیت ها یاری رساند.

رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در ادامه رویکرد جدید و فعالیت‌های اخیر صورت گرفته در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور امیر سرلشکر موسوی به عنوان فرمانده ای متدین و کارآمد، سرعت بیشتری به خود گرفته است را حرکتی رو به جلو توصیف کرد و افزود: همه باید کمک کنیم تا این رویکرد انقلابی در ارتش تقویت شود.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز به ارائه گزارشی از اهم فعالیت های صورت گرفته در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی یک سال و در قالب گزارش اشراف این سازمان پرداخت و گفت: با تلاش فرماندهان، مسئولان و کارکنان سخت کوش و مخلص این سازمان و با حمایت ها و پشتیبانی های ارزشمند فرماندهی کل ارتش، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانسته است در راستای تامین بخشی از انتظارات و مطالبات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) انجام وظیفه کند.