سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:

اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) صرفا در جهت عمران و آبادانی کشور است

به گزارش نویدتهران، سردار شکارچی گفت: اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای جامعه امیدآفرین و برای نیروهای مسلح منزلت افزاست.

سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در کارگاه علمی- کاربردی روابط عمومی‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اظهار کرد: این قرارگاه نیتی جز آبادانی و عمران کشور ندارد.

وی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عنوان نهادی انقلابی و اثرگذار در عرصه سازندگی، به توانمندی بالا دست یافته است که می تواند پالایشگاهی با مهندسی تمام ایرانی احداث کند.

سردار شکارچی با اشاره به خدمات سپاه در عرصه‌های مختلف گفت: سپاه در کار سازندگی با هدف تقویت بنیه نظام، تضمین استقلال کشور و کوتاه کردن دست دشمنان در انحصار برخی پروژه‌ها، وارد عرصه سازندگی کشور شده است و خوشبختانه در راه تأمین عزت ملت ایران موفق عمل کرده است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه باید حقیقت به نسل جوان منتقل شود، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها در تحلیل این عرصه و مدیریت افکار عمومی وظیفه مهمی دارند و در زمینه شناسایی حقیقت و آگاه سازی افکار عمومی از دستاوردهای حاصل‌شده باید فعال‌تر عمل کنند و این رسالت سنگینی است.

وی با اشاره به حوادث و التهابات اول انقلاب یادآور شد: آن روزی که گلوله‌های مستقیم دشمن به دیواره‌های شهرهای ایران در عمق خاک کشور اصابت می‌کرد دشمن فکر نمی‌کرد که جمهوری اسلامی ایران، به سطحی از قدرت دست یابد که امروز در برابرش توان مقابله نداشته و متوسل به تحریم های ناجوانمردانه شود.

سردار شکارچی تصریح کرد: دشمن از هر راهی واردشده، شکست خورده و سرافکنده خارج شده است و جمهوری اسلامی ایران با همت جوانان سختی ها را پشت سر می گذارد.