تولیت آستان قدس رضوی:

افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، انسجام و وحدت است

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی گفت: افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، همکاری، انسجام و وحدت هستیم
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه برای افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، همکاری، انسجام و وحدت هستیم، خاطرنشان کرد: سلایق مختلف سیاسی باید وجود داشته باشد، اما جامعه در برابر دشمن باید آهنگ واحدی داشته باشد و چند قطبی نشود. جامعه چند قطبی به نفع هیچ کس نیست.
وی در ادامه مهمترین مأموریت آستان قدس رضوی در محضر عالم آل محمد(ص) را ارتقای فرهنگ و بینش جامعه معرفی کرد.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به برکات مختلف توسعه فرهنگ زیارت در جامعه، خاطرنشان کرد: فرهنگ زیارت در ابعاد مختلف برکات مادی و معنوی برای جامعه دارد و به همین علت مورد هجوم دشمنان هم قرار گرفته است، ما در آستان قدس رضوی بر زائر محوری و تسهیل امر زیارت تأکید ویژه داریم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یکی از مأموریت‌های جدید آستان قدس رضوی خدمت به محرومان و مستضعفان است که در کنار سایر نهادها، سعی کرده‌ایم ما هم باری در این زمینه به دوش بکشیم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تصریح کرد: مهترین وظیفه معاونت امداد مستضعفان در آستان قدس رضوی، توانمندسازی محرومان است که با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و بخش‌های دیگر فعالیت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.