وزیر اطلاعات:

افزایش سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسئولان است

به گزارش نویدتهران،وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه اینکه باید ژرفای امنیت را با سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ گفت: ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسوولان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان تهران، ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) گفت: روایات زیادی در مورد حضرت فاطمه معصومه(س) داریم، محور و مرکزیت انقلاب، علم و دانش هم پیرامون مرقد این حضرت است.

وزیر اطلاعات با اشاره به وحدت و همدلی در میان مسوولان استان تهران ادامه داد: امید است تحولی را در جهت ایران قوی در استان به وجود بیاورید.

خطیب با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت‌ها و پیروزی‌ها خیلی بیشتر از چالش‌ها و مشکلات است، تصریح کرد: در راس نظام، رهبری شجاع و قاطع و رییس جمهوری ارزشی و مردمی و هماهنگی خوبی میان قوا داریم، ضمن اینکه اقتدار ما در منطقه، اقتدار نیروهای مسلح و امنیت کشور هم از دیگر فرصت‌های قابل توجه است.

وی با اشاره به تلاش آمریکا و غربی‌ها جهت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: عبه‌رغم تلاش دشمنان، محور مقاومت با مرکزیت ایران کاری کرد که امریکا منطقه را ترک کند همچنین به علاوه از گردنه سخت تحریم عبور کردیم.

وریر اطلاعات تاکید کرد: همت دولت در زمینه تامین واکسن را شاهد بودیم و دولت تلاش خواهد کرد در مورد ارز، معیشت و کالاهای اساسی نیز به موفقیت برسد.

حجت الاسلام خطیب ادامه داد: به امنیت پایدار رسیده ایم که باید به ژرفای آن افزود و آن را با سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ چرا که دشمن دست از دشمنی و غداری برنمی‌دارد و باید با حرکت جهادی، ارزشی و انقلابی، سرمایه اجتماعی مردمی را ارتقا دهیم. ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسوولان خواهد بود.