باحضور وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت:

افتتاح مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان

به گزارش نویدتهران،طی مراسمی، وزیر آموزش و پرورش مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان منطقه ۱۱ شهر تهران را افتتاح کرد.
سید محمد بطحایی در مراسم افتتاح مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان با اشاره به اینکه نیاز است تا در برنامه ریزی های آموزش و پرورش بازنشستگان در نظر گرفته شوند، گفت: باید از انباشت تجربه بازنشستگان استفاده کرد و تکریم پیشکسوتان تکریم تجربه است.

وی گفت: ما در تلاش هستیم تا مراکزی را داشته باشیم تا پیشکسوتان در آن جمع شوند و بتوانیم به عنوان هیات های اندیشه ورز از آنان استفاده کنیم و با توجه به شرایطی که آموزش و پرورش از نظر مکان و فضا دارد می توانیم امکانات بهتری را در سراسر کشور در اختیار پیشکسوتان قرار دهیم.

در این مراسم وزیر آموزش و پرورش از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرده و با برخی از بازنشستگان که در مرکز حضور داشتند گفتگو کرده و در جریان نیازها و درخواست های آنان قرار گرفت‌.

گفتنی است؛ مرکز آموزشی و رفاهی باشگاه پیشکسوتان در مساحت ۲۵۰۰متر مربع در منطقه ۱۱شهر تهران و با ۳۲سووئیت ۲و ۴و ۵و ۶نفره با ظرفیت ۱۵۰نفر، همراه با رستوران جهت پذیرایی از مهمانان فرهنگی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

همچنین در این مرکز با طراحی فضاهایی جهت بازنشستگان فرهنگی از جمله کانون مشاوره و سلامت، کانون ورزش و تندرستی، کانون تحقیق و پژوهش، کانون مطالعه و …. در صدد به وجود آوردن فضاهایی جهت فعالیت های اجتماعی و فرهنگی بازنشستگان است.