معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبرداد:

استقبال دانشگاهیان از ثبت نام اعزام به عتبات

به گزارش نویدتهران،نام نویسی از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات با استقبال این قشر از هموطنانمان روبرو شد، به گونه ای که در نخستین ساعات ثبت نام، بیش از ۶ هزار نفر از متقاضیان به سایت مربوط مراجعه و نام نویسی کرده اند.

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پیش از ظهر امروز (شنبه) با اعلام این خبر گفت: روند ثبت نام از صبح امروز با استقبال دانشگاهیان آغاز شده و طبق برنامه ادامه دارد.

به گفته زارع ثبت نام از دانشگاهیان سراسر کشوردر ۵ گروه شامل اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر، دانشجو پسر و کارمندان دانشگاه‌ها انجام خواهد شد و تا ۵ دی ماه ادامه خواهد یافت.

زارع افزود:همه دانشگاهیان کشور اعم از دانشجویان دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم؛ وزارت بهداشت،دانشگاه آزاد اسلامی، علمی – کاربردی،غیرانتفاعی و پیام نور می‌توانند در عتبات دانشگاهیان ثبت نام کنند و شرط اصلی اشتغال به تحصیل در ترم جاری خواهد بود.

وی افزود: اعزام به عتبات طی ماههای بهمن و اسفند ۹۶ و فروردین و اردیبهشت ۹۷ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی خواهد بود که قیمت نهایی آن از سوی سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ دانشگاهیان می‌توانند از امروز ۲۵( آذر ماه) تا روز پنجم دی ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir ثبت‌نام کنند.