درآستانه ایام الله دهه فجر؛

از لوح ثبت ملی سرود «خمینی ‌ای امام» رونمایی شد

در مراسمی با حضور دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از لوح ثبت ملی سرود «خمینی ای امام» و ثبت ملی ترمینال شماره‌یک فرودگاه مهرآباد رونمایی شد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازمرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،در این مراسم که در محل ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد برگزار شد، مجید انصاری معاون حقوقی رئیس‌جمهوری، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، محمود علوی وزیر اطلاعات، همسر و اعضای بیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، همسر رئیس‌جمهوری، اعضای بیت حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران و مسئولان و پیشکسوتان انقلاب اسلامی حضور داشتند.
در این مراسم از لوح ثبت ملی سرود «خمینی ای امام» که به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در فهرست میراث ناملموس با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و وزیر اطلاعات رونمایی شد.

در ادامه همچنین مراسم رونمایی از لوح ثبت ملی ترمینال شماره‌یک فرودگاه مهرآباد با دوره تاریخی پهلوی اول نیز برگزار شد.

در حاشیه این مراسم از خانم عفت مرعشی، همسر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، تجلیل به‌عمل آمد و با اجرای سرودهای انقلابی سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر گرامی داشته شد.