آیت الله العظمی مکارم شیرازی:

اختلافات بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل شود

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در نخستین ساعت آغاز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی خود را در صندوق سیار ۵۴۹انداختند.
این مرجع تقلید در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوق رای گفتند: امروز در تاریخ این کشور یک روز به یاد ماندنی خواهد بود و قرائن نیز نشانگرحضور آحاد ملت در پای صندوق های رای می باشد.
به گزارش نویدتهران،معظم له خطاب به نامزد پیروز افزودند: هرکسی که انتخاب شود، باید از همه ظرفیت های کشور استفاده کند و مردم نیز چه مخالف و چه موافق نامزد پیروز باید او را در حل مشکلات کشور یاری دهند.
ایشان حاطر نشان ساختند: اختلافات باید پس از انتخابات فراموش شود و همه مردم باید نامزد منتخب را از خود بدانند و او را حمایت کنند تا کشور بتواند در مسیر حل مشکلات قدم بردارد.
حضرت آیت الله مکارم شیرازی تاکید کردند: نامزد منتخب ریاست جمهوری باید به گونه نباشد که از اعوان و انصار خود در اداره پست های مدیریتی کشور استفاده کند بلکه حل مشکلات کشور تنها با یاری مردم و مسئولین قابل تحقق است.
این مرجع تقلید در پایان خاطر نشان ساختند: حل همه مشکلات با همکاری همه مردم و مسئولان قابل تحقق است و با رای حداکثری مردم و تلاش رئیس جمهور منتخب ان شاء الله آینده خوبی برای کشور رقم خواهد خورد.
خاطرنشان می شود:انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز آغازشده و مردم از نخستین ساعات پای صندوق‌های اخذ رأی حضور پیدا کردند.