اطلاعیه جامعه‌ مدرسین حوزه‌ی علمیه قم؛

آیت الله مشکینی در حمایت و همراهی با رهبری اسوه ای کم نظیر بود

به گزارش نویدتهران، مرحوم آیت الله مشکینی همواره مروج و موید حوزه انقلابی و اندیشه‌های امام خمینی(ره) و ولایت مطلقه فقیه بودند و در حمایت و همراهی با مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی»، اسوه‌ای کم نظیر بشمار می‌رفتند.
متن اطلاعیه‌ی جامعه‌ مدرسین حوزه‌ی علمیه قم به مناسبت یازدهمین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله حاج میرزا علی فیض مشکینی (قدس الله نفسه الزکیه) به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه یازدهمین سالگرد رحلت فقیه مجاهد و پارسا حضرت آیت الله آقای حاج میرزا علی مشکینی (رحمة‌الله علیه) جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تکریم و تجلیل از مقام علمی، اخلاقی، سیاسی، تقوایی و ولایتمداری آن روحانی عالیقدر، یاد و نام ایشان را گرامی می‌دارد.

انفاس قدسی و نصایح لطیف و انسان ساز ایشان مبین نفس مهذب و نورانی آن فقید سعید بود.

آن عالم متقی عمر خویش را در خدمت به نظام اسلامی‌، مردم و حوزه‌های علمیه گذراند و منشأ برکات و خیرات کثیری برای عموم مردم ایران بود. آیت الله مشکینی معلم اخلاق، مجاهد فی‌سبیل‌‌الله و جامع علم و عمل و زهد بودند که در جایگاه رفیع و خطیر ریاست مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در سنگر امامت جمعه، سلوک انقلابی و حرکت در صراط مستقیم ولایت را به همگان نشان دادند.

این عالم همواره مروج و موید حوزه انقلابی و اندیشه‌های امام خمینی(ره) و ولایت مطلقه فقیه بودند و در حمایت و همراهی با مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی»، اسوه‌ای کم نظیر بشمار می‌رفتند.

از خداوند متعال علو درجات و مغفرت و رحمت واسعه‌اش را برای روح مطهر ایشان مسئلت می‌نماییم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم