سردار یزدی:

تروریست خواندن سپاه تفکر باطل رژیم صهیونیستی است

به گزارش نویدتهران، فرمانده سپاه تهران گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا فکر می کنند با تروریست خواندن سپاه و افزایش تحریم ها می توانند قدرت سپاه پاسداران را کاهش دهند اما این تفکر یک اشتباه بزرگ است.

سردار پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران گفت: دشمنان به خصوص رژیم صهیونیستی و آمریکا فکر می کنند با تروریست خواندن سپاه و افزایش تحریم ها می توانند قدرت سپاه پاسداران را کاهش دهند اما این تفکر یک اشتباه بزرگ است. زیرا از روز اول انقلاب کشور ما رو به توسعه رفته و امروز نیز با تلاش رزمندگان و مردم کشور قدرتمندتر شده و نقشه های شوم آنها برملا شده است.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران همیشه تلاش دارد از مردم مسلمان منطقه دفاع کرده و نگذارد دشمنان آسیبی به آن ها بزند که نمونه آن در سوریه، عراق و کشورهای دیگر قابل مشاهده است. لذا تلاش دشمنان در این جهت هیچ گاه نمی تواند ما را از اهداف خود دور کند و با تحریم و تروریست خوانده سپاه هیچ گاه نمی توانند باعث بازدارندگی شوند.

فرمانده سپاه تهران عنوان داشت: آمریکا خبیث است و نمی تواند ما را از مسیر خود خارج کند امیدواریم اهداف آنها نقش بر آب شود و سیلی محکمی از مسلمانان و کشورهای جهان بخورند