آغاز به کار پلیس افتخاری اصناف در پایتخت

به گزارش نویدتهران،فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس افتخاری اصناف، برای مقابله و خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمن و مدیریت هر چه بهتر بازار، کار خود را آغاز می کند.

سردار  حسین رحیمی  در همایش پلیس اصناف به نقش بی بدیل و اثرگذار بازاریان و اصناف از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز اشاره و اظهار کرد: وحدت و همدلی یک واجب دینی است و دشمن با عملیات رسانه ای گسترده، به دنبال تشویش اذهان عمومی و برهم زدن احساس امنیت مردم در حوزه های اجتماعی و اقتصادی است.

وی از بازاریان و صاحبان اصناف به عنوان بهترین افسران جنگ اقتصادی نام برد و ادامه داد: بازاریان همچون سال های دفاع مقدس، داوطلبانه دعوت ما را لبیک گفتند و اعلام می کنم پلیس افتخاری اصناف، برای مقابله و خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمن و مدیریت هر چه بهتر بازار، کار خود را آغاز می کند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس افتخاری اصناف، در ماموریت های پلیس، مشارکت خواهد کرد، گفت: برای ارتقاء احساس امنیت افراد جامعه، می بایست پلیس افتخاری را در لایحه های مختلف جامعه گسترش دهیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر مشارکت دادن مردم در برقراری امنیت عمومی، تصریح کرد: یکی از ساز و کارهای این مهم، جذب پلیس افتخاری و به کارگیری آنان در ماموریت های نیروی انتظامی است.